3 טיפים לפני קניית שער קונזולי

זקוקים לשער חשמלי חדש עבור יישוב או הקיבוץ שלכם? כדאי שתשמעו על שער חשמלי קונזולי! אם גם אתם מעוניינים בשער טוב ואיכותי עבור היישוב שלכם, כדאי לכם לשים לב לשלושת הטיפים הבאים לפני שאתם קונים!

מה זה שער חשמלי קונזולי?

שער חשמלי קונזולי בולט בכך שהוא אינו מחובר למסילה צמודת קרקע אלא נראה כאילו הוא מרחף באוויר. שער חשמלי שכזה אינו מרחף באוויר כמובן אלא נישא על ידי גשר או מבילה הקבועה בצידו. בשער יש קורה חזקה ומערכת גלגלים גדולה שמאפשרת לו בעצם תוחלת חיים ארוכה עם כמה שפחות תקלות. המסילה מונעת על ידי גלגלי פלדה ומובילה את הפתיחה והסגירה של השער. כך ניתן להתאים את סוג השער לצורך. כך למשל, ניתן לראות שערים קונזוליים במוסדות ציבוריים, בכניסה למושבים וקיבוצים ואף מפעלים.

1. בדקו אם שער קונזולי מתאים לצורך שלכם

כל שער חשמלי לרוב משמש עבור צורך אחר של הלקוח. לכן חשוב לבדוק לפני שאתם קונים שער קונזולי אם הוא מתאים לצרכים שלכם. לרוב שערים קונזוליים שכיחים יותר במוסדות ציבוריים, מפעלים, מושבים וקיבוצים בגלל הגודל המאסיבי שלהם והרגשת הביטחון שהם יוצרים בכניסה. לשם כך, רצוי לבדוק האם אתם זקוקים לשער מאסיבי שכזה או שאין לכם מספיק מקום עבורו.

2. בדקו אופציה של שער קונזולי בהתאמה אישית

שער קונזולי יכול להבנות בהתאמה אישית עבורכם! כך תוכלו בעזרת הטכנולוגיה לעצב שער שיתאים את עצמו לכל כניסה בצורה מושלמת וללא בעיות. במידה ואתם זקוקים לשער קונזולי עבור מפעל, בית ספר או יישוב, אתם צריכים לשים לב שלכל אחד יש צורך למשקל שונה, טכנולוגיה שונה וכמובן מידות שונות של אורך ורוחב של השערים הקונזוליים ולכן מומלץ לוודא כי תוכלו להתאים אישית את עיצוב השער לצרכים שלכם.

3. בדקו מהו המחיר המשתלם ביותר

כישראלים אנו תמיד חוששים לגבי מחיר המוצר שאנו קונים ולכן זו סיבה טובה מאוד לבתע סקר שוק בנושא על מנת למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבור השער שאתם צריכים. לשם כך מומלץ אפילו להגיע למפעל שליצרן השערים כדי להעמיק את הידע ולקבל פירוט קפדני. כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם עושים את העסקה המשתלמת ביותר.

למה כדאי לכם לפנות לתהל שערים?

אם אתם מחפשים שערים קונזוליים, כדאי לכם לפנות לתהל שערים. כבר יותר מ- 15 שנה אנו מייצרים שערים מותאמים אישית העונים על צרכים שונים של לקוחותינו. כך תוכלו לקבל את השער שתמיד רצים במחיר ההוגן ביותר ולהיות רגועים מקנייה המבוססת על מקצועיות, אחריות ומינימום תקלות לאורך זמן.

לסיכום

שערים קונזוליים הינו פיתרון אמין וחדשני שיוכל להתאים גם לקרקע לא סלולה ופתחי כניסה מאוד גדולים. משום כך, שערים קונזוליים יכולים להיות פיתרון מושלם עבורכם! חשוב שתעקבו אחר הטיפים שלנו לפני הקנייה על מנת שתהנו מתוצאה מושלמת!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים