שערים קונזוליים

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ללא המתנה? מלאו פרטים ונתקשר במהרה

שערים קונזוליים בולטים בכך שהם אינם מחוברים למסילה צמודת קרקע אלא נראה כאילו הם מרחפים באוויר. שערים קונזולים אינם מרחפים באוויר אלא נישאים על ידי גשר או מסילה הקבועה בצידם. בשער קורה חזקה ומערכות גלגלים גדולות המאפשרות תוחלת חיים ארוכה עם מינימום תקלות. המסילה מונעת על ידי גלגלי פלדה מוסבים ומובילה את הפתיחה והסגירה של השער ניתן להתאים את סוג השער לצורך- שער כבד/שער קל ניתן לראות שערים קונזוליים במוסדות ציבור, בכניסה למושבים וקיבוצים ובמפעלים כמו גם בבתים פרטיים.

תמונות של שערים קונזוליים

שערים קונזוליים, לאיזה צורך זה מתאים?

אנחנו מייצרים שערים קונזוליים כבר מעל 15 שנה, ונתקלים בצרכים שונים ומגוונים לשערים המיוחדים. ברוב מוחלט של המקרים שערים קונזוליים יהיו שכיחים יותר במוסדות ציבור, מפעלים, מושבים וקיבוצים בגלל הגודל המסיבי שלהם והרגשת הביטחון שהם יוצרים בכניסה.

אחד היתרונות הבולטים של שערים קונזוליים זאת העובדה שהשערים הם מרחפים לגמרי, וגם בזמן שהקרקע איננה סלולה ניתן לשלב את הטכנולוגיה של השערים הקונזוליים בצורה מיטבית וללא תקלות מיותרות

המפעל שלנו גאה להיות חלק מתעשייה ישראלית כחול לבן

לשרותך גם אחרי המכירה מאות המלצות וכחלק מהחלטה שלנו זה שירות מעולה

חלקים איכותיים והתקנה שך המוצרים מצוות מתקינים מנוסים

שירות בבית הלקוח וייעוץ מקצועי בחינם

שערים קונזוליים בהתאמה אישית

אחד היתרונות של ייצור שערים קונזליים ביחד איתנו, זהו המפעל המשוכלל שלנו. אנחנו מנגישים ללקוחות שלנו מעל 15 שנה שערים קונזלויים מותאמים אישית, שגולת הכותרת זה העיצוב והטכנולוגיה שמתאימה את עצמה לכל כניסה בצורה מושלמת ועם מינימום בעיות.

אם זה מפעל, יישוב, או בית ספר, לכל אחד יש צורך למשקל שונה, טכנולוגיה שונה וכמובן מידות שונות של אורך ורוחב של השערים הקונזוליים.

אנחנו מנגישים את הפתרון המושלם של שערים קונזוליים חדשניים במחירים מהיצרן לצרכן, עם אחראיות מלאה ולווי סופר ממוקד.

שערים קונזוליים מחירים

בתור ישראלים, יש לנו חששות לגבי מחיר של כל מוצר שאנחנו קונים, ורק הסיבה הזו לבדה היא סיבה נוספת להזמין אתכם אלינו למפעל ולחוות ייצור של שערים קוזנליים בלייב. המהנדסים והעובדים השונים של השערים הקונזוליים ישמחו לארח אתכם ולהעמיק איתכם על הפירוט הקפדני. יחד עם זאת, תוכלו לקבל הצעת מחיר עם מחירים ללא תחרות מהיצרן לצרכן מבלי לחשוש לרגע שאתם עושים עסקה לא משתלמת. בכל פעם שלקוחות מבקרים אצלנו במפעל אנחנו מכירים חברים לחברים, ישנה תחושה של "עשיתי את העסקה הנכונה" ובשבילנו אין יותר משמח מלייצר לכם שערים קונזלויים מושלמים.

גם לעניין העיצוב של השערים הקונזוליים יש צד משמעותי בגילום של המחיר, זה לא זה לא שזה מהווה בעיה עבורנו שכן יש לנו בצוות מעצבים מיומנים שידאגו לכם לתוצאה האולטימטיבית בתקציב שלכם. אבל בדור של היום, קל מאוד להשתעמם ולחפש גיוונים ואף ריגושים בכל הקשור לעיצובים של שערים קונזוליים..

למזלנו, כבר בנינו ועיצבנו מאות אם לא אלפי שערים קונזלויים ברחבי הארץ ואנחנו יכולים להנגיש לכם המון הוכחות חברתיות עם עיצובים מיוחדים, וכך רק לחדד את העיצוב בזמן הייצור עצמו של השערים הקונזוליים.

חשוב לנו לתת לכם את הפתרון הכי מיוחד ומשתלם, תוך שמירה על מקצועיות ברמה הגבוה ביותר. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית עבור השער הקונזולי שלכם.

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ללא המתנה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא

המאפיינים של שערים קונזוליים : למה כדאי לכם להזמין דווקא שער קונזולי מותאם אישית?

היתרון המרכזי של שערים קוזוליים זהו הריחוף, שערים קונזוליים הם צפים לגמרי ולא נוגעים בקרקע בשום שלב.

במקרה של הפסקת חשמל ניתן פשוט לגרור את השער עם היד וכך להימנע מהיווצרות מצב לא נעים של שער כניסה שחסום לגמרי.

יתרון נוסף של השערים הקונזוליים, זה הבטחון שהם משרים. השערים הקונזוליים הם שערים גדולים שמלווים בטכנולוגיה מרשימה, שמובילה עידן חדש של שערים ברחבי הארץ.

מאפיין נוסף וחשוב לא פחות הוא אורך החיים של השערים הקונזלויים, השערים הקונזלויים מאופיינים באמינות מאוד גבוה ומינימום תקלות בזמן השימוש בהם.

אצלנו במפעל אנחנו דוגלים בחדשנות ובמגוון, והשערים הקונזוליים הם ללא ספק מהשכיחים ביותר שניתן לראות בייצור אצלנו.

שערים קונזוליים בהתאם להנחיות

לפני הכל הדבר החשוב לנו ביותר זהו הביטחון שלכם, ובכל הקשור ליצירת שערים ושערים קונזלויים בפרט, חשוב מאוד לשים לב שהחברה שמולה אתם עובדים עומדים בכל התקנים השונים הנדרשים על פי תקני ישראל.

תקלה קטנה בשערים קונזליים יכולה לגרום לאסון בזמן חרום וחשוב להבין את הטכנולוגיה בצורה מעמיקה ושהחברה מולה אתם עובדים תעשה לכם הדרכה מסודרת על השימוש בשערים.

אנחנו עומדים בכל התקנים השונים, ומבצעים השתלמויות בטיחות באופן שוטף, כך שנוכל לדאוג שהלקוחות שלנו מקבלים את השירות הטוב ביותר ושומרים על עצמם בכל רגע ורגע בשימוש השערים הקונזוליים.

 

שערים קונזוליים לסיכום

אם אתם מחפשים פתרון אמין וחדשני, שיכול להתאים גם לקרקע לא סלולה ופתחי כניסה מאוד גדולים – שערים קונזוליים זהו הפתרון המושלם עבורכם.

שלחו לנו הודעה עכשיו או התקשרו וקבלו אינדיקציה עם מידע מקיף על כל האפשרויות העומדות בפניכם ליצירת שער קונזולי מותאם אישית עם מקסימום ביטחון ואמינות ומחירים ללא תחרות.

אנחנו גם מציעים מגוון רחב מאוד של שערים חשמליים נוספים במגוון עיצובים וטכנולוגיות מותאמות, צרו קשר להצעה משתלמת.

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ללא המתנה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא
או חייגו לייעוץ חינם:
077-8041486