עבודות מסגרות

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ללא המתנה? מלאו פרטים ונתקשר במהרה

תמונות של עבודות מסגרות

עבודות מסגרות מבית תהל שערים באיכות ומחירים מותאמים אישית. אם אתם צריכים עבודות מסגרות ואת כל הציוד הנלווה לכך. כאן בתהל שערים תוכלו למצוא את כל מה שתצטרכו על הצד הטוב ביותר עם מגוון עצום במיוחד של אפשרויות בהתאמה אישית לפי הזמנה. 

המפעל שלנו גאה להיות חלק מתעשייה ישראלית כחול לבן

לשרותך גם אחרי המכירה מאות המלצות וכחלק מהחלטה שלנו זה שירות מעולה

חלקים איכותיים והתקנה שך המוצרים מצוות מתקינים מנוסים

שירות בבית הלקוח וייעוץ מקצועי בחינם

תהליך ההזמנה לעבודות מסגרות עובד בצורה פשוטה

יצירת קשר עם מרכז ההזמנות – 

אנחנו זמינים עבורכם בשעות הפעילות עם צוות טלמרקטינג נרחב שיידע להפנות אתכם אל נציג מקצועי שנותן מענה על כל הסוגים השונים של עבודות המסגרות אותם אנחנו מספקים. 

שיחה עם נציג מקצועי – 

או בטלפון או אצלנו במפעל, תוכלו לקבל שיחה עם נציג מקצועי שמבצע בעצמו את עבודות המסגרות במפעל וידע לתת לכם מחיר אישי בהתאמה לסוג העבודה והמורכבות שלה. לאורך כל השיחה תוכלו לשאול את הנציג על מידע שקשור לעבודות מסגרות ובמידת הצורך ניתן גם לבקר אותנו במפעל ייצור שלנו במושב זית ולראות עבודות מסגרות ממש בזמן אמת. 

 

הזמנה וביצוע – 

ברגע שתחליטו על עבודת המסגרות הנכונה ביותר עבורכם, ההזמנה תצא במערכת שלנו לביצוע ותסופק בזמן שסוכם מראש. לאחר מכן הצוות שלנו יודע לכם שהכל מוכן ויבצע את ההתקנה בשטח של עבודת המסגרות במידת הצורך. 

לסיכום

עבודות מסגרות יכולות להיות מורכבות וחשוב לבחור בחברה עם ניסיון שתדע לתת לכם מוצר ושירות ברמה גבוה. אנחנו כאן בתהל שערים מבצעים עבודות מסגרות מכל הסוגים כבר מעל 15 שנה ומומחים בלספק ללקוחות שלנו שירות מצויין. חייגו עכשיו וקבלו מענה מהיר מנציג/ה.

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ללא המתנה?
מלאו פרטיכם בטופס הבא
או חייגו לייעוץ חינם:
077-8041486